MarketsCA
North Hills, CA
Live listings and local prices in North Hills, refreshed May 13, 2026.
Listings6
Median price$807,000
Median $/sqft$524
Mix100% sale
Listings
6 homes
$480,000for sale
9635 Sepulveda Blvd Unit 4
2 bd · 2.5 ba · 1,109 sqft · $433/sqft

$949,000for sale
10207 Collett Ave
4 bd · 2 ba · 1,526 sqft · $622/sqft

$725,000for sale
15859 Parthenia St
4 bd · 3 ba · 2,232 sqft · $325/sqft

$599,990for sale
9425 N Sepulveda Blvd Unit 4
2 bd · 2.5 ba · 1,315 sqft · $456/sqft

$889,000for sale
16320 Gledhill St
3 bd · 2 ba · 1,504 sqft · $591/sqft

$1,049,000for sale
16025 Calahan St
4 bd · 2 ba · 1,762 sqft · $595/sqft