MarketsAZ
Tolleson, AZ
Live listings and local prices in Tolleson, refreshed May 13, 2026.
Listings12
Median price$424,500
Median $/sqft$179
Mix83% sale
Listings
12 homes
$429,900for sale
1908 S 104th Ln
4 bd · 3 ba · 2,000 sqft · $215/sqft

$490,000for sale
10347 W Odeum Ln
6 bd · 3 ba · 2,966 sqft · $165/sqft

$429,000for sale
10240 W Flavia Hvn
5 bd · 3 ba · 2,322 sqft · $185/sqft

$395,000for sale
10226 W Levi Dr
5 bd · 3 ba · 2,971 sqft · $133/sqft

$450,000for sale
10102 W Riverside Ave
3 bd · 2 ba · 2,292 sqft · $196/sqft

$435,000for sale
10319 W Yuma St
5 bd · 3 ba · 2,747 sqft · $158/sqft

$395,000for sale
9319 W Jones Ave
4 bd · 2 ba · 1,905 sqft · $207/sqft

$371,000for sale
10128 W Williams St
3 bd · 2.5 ba · 1,461 sqft · $254/sqft

$420,000for sale
10548 W Crown King Rd
4 bd · 3 ba · 2,428 sqft · $173/sqft

$500,000for sale
4229 S 94th Ave
4 bd · 2.5 ba · 2,525 sqft · $198/sqft

$2,470for rent
10245 W Wood St
3 bd · 2 ba · 1,613 sqft · $2/sqft

$2,395for rent
9122 W Riverside Ave
4 bd · 2.5 ba · 2,719 sqft · $1/sqft