RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$850,000

415 E 52nd St Unit 4D

New York, NY, 10022
View more New York, NY property pages
2Beds
2Baths
1,400Sqft
$607$/sqft

Market Insights

Below nearby median-16%

$607/sqft vs a nearby median of $722/sqft.

Nearby median$722/sqft