RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$259,000

3178 Nostrand Ave Apt 5H

Brooklyn, NY, 11229
View more Brooklyn, NY property pages
1Beds
1Baths
850Sqft
$305$/sqft

Market Insights

Near nearby median+1.0%

$305/sqft vs a nearby median of $302/sqft.

Nearby median$302/sqft