RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$980,000

24-01 Queens Plz N Unit 302

Queens, NY, 11101
View more Queens, NY property pages
1Beds
1Baths
631Sqft
$1553$/sqft

Market Insights

Above nearby median+17%

$1553/sqft vs a nearby median of $1326/sqft.

Nearby median$1326/sqft