RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$850,000

Unit 7E

New York, NY, 11101
View more New York, NY property pages
1Beds
1Baths
583Sqft
$1458$/sqft

Market Insights

Above nearby median+16%

$1458/sqft vs a nearby median of $1258/sqft.

Nearby median$1258/sqft