RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,295,000

72 Quincy St

Brooklyn, NY, 11238
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
2Baths
922Sqft
$1405$/sqft

Market Insights

Near nearby median+3.6%

$1405/sqft vs a nearby median of $1356/sqft.

Nearby median$1356/sqft