RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$24,950,000

1110 Park Ave Ph Residence

New York, NY, 10128
View more New York, NY property pages
5Beds
5.5Baths
7,000Sqft
$3564$/sqft

Market Insights

Above nearby median+9.9%

$3564/sqft vs a nearby median of $3244/sqft.

Nearby median$3244/sqft