RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$10,750,000

34 W 21st St

New York, NY, 10010
View more New York, NY property pages
5Beds
7.5Baths
8,000Sqft
$1344$/sqft

Market Insights

Below nearby median-54%

$1344/sqft vs a nearby median of $2889/sqft.

Nearby median$2889/sqft