RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$12,450,000

10 Madison Sq W Apt 12D

Manhattan, NY, 10010
View more Manhattan, NY property pages
4Beds
4.5Baths
3,309Sqft
$3762$/sqft

Market Insights

Above nearby median+30%

$3762/sqft vs a nearby median of $2886/sqft.

Nearby median$2886/sqft