RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,195,000

40 Huntington St Apt 2C

Brooklyn, NY, 11231
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
2Baths
1,064Sqft
$1123$/sqft

Market Insights

Below nearby median-19%

$1123/sqft vs a nearby median of $1386/sqft.

Nearby median$1386/sqft