RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$939,000

149 Revere Ave

Bronx, NY, 10465
View more Bronx, NY property pages
3Beds
2.5Baths
1,700Sqft
$552$/sqft

Market Insights

Above nearby median+24%

$552/sqft vs a nearby median of $447/sqft.

Nearby median$447/sqft