RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$799,000

1311 Brightwater Ave Apt 10D

Brooklyn, NY, 11235
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
2Baths
1,250Sqft
$639$/sqft

Market Insights

Above nearby median+20%

$639/sqft vs a nearby median of $531/sqft.

Nearby median$531/sqft