RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,845,000

145 Lexington Ave Unit 3

New York, NY, 10016
View more New York, NY property pages
2Beds
2Baths
1,423Sqft
$1297$/sqft

Market Insights

Below nearby median-21%

$1297/sqft vs a nearby median of $1648/sqft.

Nearby median$1648/sqft