RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$999,000

625 Main St Apt 931

New York, NY, 10044
View more New York, NY property pages
2Beds
2Baths
1,312Sqft
$761$/sqft

Market Insights

Below nearby median-20%

$761/sqft vs a nearby median of $955/sqft.

Nearby median$955/sqft