RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$821,000

Unit 3C

New York, NY, 11102
View more New York, NY property pages
2Beds
2Baths
807Sqft
$1017$/sqft

Comps

Market Insights

Below nearby median-12%

$1017/sqft vs a nearby median of $1149/sqft.

Nearby median$1149/sqft