RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,230,000

216 20th St # 1B

Brooklyn, NY, 11232
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
1.5Baths
1,140Sqft
$1079$/sqft

Market Insights

Below nearby median-18%

$1079/sqft vs a nearby median of $1313/sqft.

Nearby median$1313/sqft