RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$397,000

2626 Homecrest Ave Apt 2N

Brooklyn, NY, 11235
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
1Baths
1,050Sqft
$378$/sqft

Market Insights

Below nearby median-27%

$378/sqft vs a nearby median of $518/sqft.

Nearby median$518/sqft