RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$3,200,000

598 Pacific St

Brooklyn, NY, 11217
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
1Baths
2,400Sqft
$1333$/sqft

Market Insights

Below nearby median-14%

$1333/sqft vs a nearby median of $1541/sqft.

Nearby median$1541/sqft