RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$4,850,000

400 Park Ave S Apt 35B

New York, NY, 10016
View more New York, NY property pages
3Beds
3Baths
2,783Sqft
$1743$/sqft

Market Insights

Below nearby median-9.6%

$1743/sqft vs a nearby median of $1929/sqft.

Nearby median$1929/sqft