RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$675,000

30-25 21st St Apt 2C

Queens, NY, 11102
View more Queens, NY property pages
1Beds
1Baths
710Sqft
$951$/sqft

Market Insights

Below nearby median-20%

$951/sqft vs a nearby median of $1188/sqft.

Nearby median$1188/sqft