RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$750,000

120 Pulaski St Apt 3A

Brooklyn, NY, 11206
View more Brooklyn, NY property pages
1Beds
1Baths
691Sqft
$1085$/sqft

Market Insights

Near nearby median+1.7%

$1085/sqft vs a nearby median of $1067/sqft.

Nearby median$1067/sqft