RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,380,000

133-38 Sanford Ave Unit 5C

Flushing, NY, 11355
View more Flushing, NY property pages
2Beds
2Baths
1,319Sqft
$1046$/sqft

Market Insights

Above nearby median+6.2%

$1046/sqft vs a nearby median of $985/sqft.

Nearby median$985/sqft