RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,050,000

136-46 41st Ave Unit 2A

Queens, NY, 11355
View more Queens, NY property pages
2Beds
2Baths
994Sqft
$1056$/sqft

Market Insights

Above nearby median+11%

$1056/sqft vs a nearby median of $951/sqft.

Nearby median$951/sqft