RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$715,000

3107 Emmons Ave Unit C2

Brooklyn, NY, 11235
View more Brooklyn, NY property pages
3Beds
2.75Baths
1,258Sqft
$568$/sqft

Market Insights

Above nearby median+7.0%

$568/sqft vs a nearby median of $531/sqft.

Nearby median$531/sqft