RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$429,900

260 Linden Blvd Apt 2F

Brooklyn, NY, 11226
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
1Baths
913Sqft
$471$/sqft

Market Insights

Below nearby median-34%

$471/sqft vs a nearby median of $714/sqft.

Nearby median$714/sqft