RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$595,000

655 E 240th St

Bronx, NY, 10470
View more Bronx, NY property pages
3Beds
1.5Baths
1,813Sqft
$328$/sqft

Market Insights

Below nearby median-15%

$328/sqft vs a nearby median of $387/sqft.

Nearby median$387/sqft