RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$420,000

4401 Carpenter Ave

Bronx, NY, 10470
View more Bronx, NY property pages
8Beds
4.25Baths
6,320Sqft
$66$/sqft

Market Insights

Below nearby median-80%

$66/sqft vs a nearby median of $332/sqft.

Nearby median$332/sqft