RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$160,000

745 E 31st St Apt 2M

Brooklyn, NY, 11210
View more Brooklyn, NY property pages
StudioBeds
1Baths
475Sqft
$337$/sqft

Market Insights

Near nearby median+0.9%

$337/sqft vs a nearby median of $334/sqft.

Nearby median$334/sqft