RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$615,000

9965 Shore Rd Apt 6B

Brooklyn, NY, 11209
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
1.5Baths
1,200Sqft
$513$/sqft

Market Insights

Below nearby median-21%

$513/sqft vs a nearby median of $647/sqft.

Nearby median$647/sqft