RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,900,000

123 Washington St Apt 52F

Manhattan, NY, 10006
View more Manhattan, NY property pages
2Beds
2Baths
1,152Sqft
$1649$/sqft

Market Insights

Above nearby median+16%

$1649/sqft vs a nearby median of $1422/sqft.

Nearby median$1422/sqft