RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$775,000

41 Clarkson Ave Apt 1H

Brooklyn, NY, 11226
View more Brooklyn, NY property pages
3Beds
2Baths
906Sqft
$855$/sqft

Market Insights

Below nearby median-12%

$855/sqft vs a nearby median of $966/sqft.

Nearby median$966/sqft