RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$959,900

23 Kenilworth Pl

Brooklyn, NY, 11210
View more Brooklyn, NY property pages
5Beds
2Baths
2,120Sqft
$453$/sqft

Market Insights

Below nearby median-13%

$453/sqft vs a nearby median of $521/sqft.

Nearby median$521/sqft