RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,250,000

11 E 29th St Apt 16B

New York, NY, 10016
View more New York, NY property pages
1Beds
1Baths
767Sqft
$1630$/sqft

Market Insights

Above nearby median+28%

$1630/sqft vs a nearby median of $1275/sqft.

Nearby median$1275/sqft