RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,650,000

201 E 36th St Apt 18B

New York, NY, 10016
View more New York, NY property pages
2Beds
2Baths
1,114Sqft
$1481$/sqft

Market Insights

Near nearby median-2.4%

$1481/sqft vs a nearby median of $1517/sqft.

Nearby median$1517/sqft