RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,898,000

2144 82nd St

Brooklyn, NY, 11214
View more Brooklyn, NY property pages
7Beds
3Baths
3,395Sqft
$559$/sqft

Market Insights

Below nearby median-14%

$559/sqft vs a nearby median of $652/sqft.

Nearby median$652/sqft