RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$769,000

75 Oceana Dr E Apt 1H

Brooklyn, NY, 11235
View more Brooklyn, NY property pages
1Beds
1.75Baths
976Sqft
$788$/sqft

Market Insights

Above nearby median+48%

$788/sqft vs a nearby median of $531/sqft.

Nearby median$531/sqft