RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$7,825,000

44 W 90th St

New York, NY, 10024
View more New York, NY property pages
3Beds
3.5Baths
6,790Sqft
$1152$/sqft

Market Insights

Below nearby median-43%

$1152/sqft vs a nearby median of $2018/sqft.

Nearby median$2018/sqft