RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$6,675,000

24 W 85th St

New York, NY, 10024
View more New York, NY property pages
7Beds
7Baths
8,290Sqft
$805$/sqft

Market Insights

Below nearby median-64%

$805/sqft vs a nearby median of $2208/sqft.

Nearby median$2208/sqft