MarketsTX
Von Ormy, TX
Live listings and local prices in Von Ormy, refreshed May 12, 2026.
Listings10
Median price$248,999
Median $/sqft$133
Mix90% sale
Listings
10 homes
$1,750for rent
15610 Garam Trl
3 bd · 2 ba · 1,537 sqft · $1/sqft

$244,999for sale
4602 Legacy Pt
4 bd · 2 ba · 1,891 sqft · $130/sqft

$206,999for sale
12226 Orts Cv
4 bd · 2 ba · 1,667 sqft · $124/sqft

$285,000for sale
15727 Clove Spice Way
5 bd · 3 ba · 2,498 sqft · $114/sqft

$226,110for sale
4219 Marjoram Lndg
3 bd · 2 ba · 1,280 sqft · $177/sqft

$268,000for sale
15244 Sleepy River Way
3 bd · 3 ba · 1,294 sqft · $207/sqft

$350,000for sale
15535 Clove Spice Way
5 bd · 3 ba · 2,498 sqft · $140/sqft

$263,045for sale
4226 Marjoram Lndg
5 bd · 2.5 ba · 1,971 sqft · $133/sqft

$239,890for sale
4230 Marjoram Lndg
3 bd · 2 ba · 1,434 sqft · $167/sqft

$252,999for sale
4747 Legacy Pt
3 bd · 2 ba · 1,904 sqft · $133/sqft