MarketsTX
Manor, TX
Live listings and local prices in Manor, refreshed May 13, 2026.
Listings11
Median price$425,594
Median $/sqft$177
Mix91% sale
Listings
11 homes
$425,594for sale
11404 Crazy Alice Run
4 bd · 3.5 ba · 2,512 sqft · $169/sqft

$469,990for sale
17108 Wind Chime Dr
4 bd · 3 ba · 2,693 sqft · $175/sqft

$329,900for sale
9312 Gladsome Path
3 bd · 2.5 ba · 1,864 sqft · $177/sqft

$399,999for sale
11309 Zip Cochise Way
3 bd · 2.5 ba · 1,900 sqft · $211/sqft

$486,402for sale
11212 Koko Cayuse Trl
4 bd · 4 ba · 2,512 sqft · $194/sqft

$414,999for sale
11316 Zip Cochise Way
3 bd · 2.5 ba · 1,888 sqft · $220/sqft

$469,535for sale
16816 Wind Chime Dr
4 bd · 3 ba · 2,153 sqft · $218/sqft

$419,999for sale
11005 Zip Cochise Way
3 bd · 2.5 ba · 2,023 sqft · $208/sqft

$2,990for rent
9704 Gladsome Path
3 bd · 2 ba · 1,403 sqft · $2/sqft

$522,545for sale
9513 Gladsome Path
4 bd · 3 ba · 3,066 sqft · $170/sqft

$511,370for sale
16812 Wind Chime Dr
4 bd · 3.5 ba · 2,913 sqft · $176/sqft