MarketsNY
Kew Garden Hills, NY
Live listings and local prices in Kew Garden Hills, refreshed May 12, 2026.
Listings7
Median price$295,000
Median $/sqft$386
Mix86% sale
Listings
7 homes
$2,200for rent
141-12 78rd Rd Unit 1G
1 bd · 1 ba · 700 sqft · $3/sqft

$375,000for sale
14764 Village Rd Apt 90B
2 bd · 1 ba · 968 sqft · $387/sqft

$195,000for sale
150-25 72nd Rd Unit 1L
Studio · 1 ba · 550 sqft · $355/sqft

$295,000for sale
150-29 72 Gdn Unit 3L
1 bd · 1 ba · 750 sqft · $393/sqft

$350,000for sale
144-17 Grand Central Pkwy Unit 67GA
2 bd · 1.5 ba · 1,091 sqft · $321/sqft
$518,000for sale
7107A Park Dr E
1 bd · 1 ba · 637 sqft · $813/sqft

$269,999for sale
115 25 84th Ave Unit 5L
1 bd · 1 ba · 700 sqft · $386/sqft