MarketsCA
Tujunga, CA
Live listings and local prices in Tujunga, refreshed May 13, 2026.
Listings14
Median price$742,950
Median $/sqft$509
Mix71% sale
Listings
14 homes
$4,500for rent
10154 Mount Gleason Ave
3 bd · 3 ba · 2,004 sqft · $2/sqft

$3,300for rent
10509 Wilsey Ave
2 bd · 1 ba · 920 sqft · $4/sqft

$1,185,000for sale
9811 N Cabanas Ave
3 bd · 2 ba · 1,467 sqft · $808/sqft

$599,000for sale
10260 Plainview Ave Apt 22
2 bd · 3 ba · 1,246 sqft · $481/sqft

$3,550for rent
6301 Honolulu Ave
2 bd · 3 ba · 1,410 sqft · $3/sqft

$945,000for sale
7444 Tranquil Dr
2 bd · 1 ba · 1,120 sqft · $844/sqft

$899,999for sale
10739 Helendale Ave
3 bd · 2.75 ba · 1,606 sqft · $560/sqft

$499,994for sale
10611 Redmont Ave
2 bd · 0.75 ba · 932 sqft · $536/sqft

$919,000for sale
10014 Leona St
2 bd · 1.75 ba · 1,443 sqft · $637/sqft

$3,800for rent
10232 Tujunga Canyon Blvd
3 bd · 2 ba · 1,200 sqft · $3/sqft

$599,900for sale
7724 Yates St
4 bd · 2 ba · 1,352 sqft · $444/sqft

$886,000for sale
7552 Thousand Oaks Dr
3 bd · 2.5 ba · 1,640 sqft · $540/sqft

$900,000for sale
6920 Valmont St Apt 5
4 bd · 3 ba · 2,035 sqft · $442/sqft

$1,199,900for sale
10416 Glory Ave
3 bd · 2 ba · 1,514 sqft · $793/sqft