MarketsCA
Sunland, CA
Live listings and local prices in Sunland, refreshed May 13, 2026.
Listings6
Median price$1,045,000
Median $/sqft$653
Mix100% sale
Listings
6 homes
$975,000for sale
10251 Odell Ave
3 bd · 2 ba · 1,597 sqft · $611/sqft

$949,000for sale
7961 Day St
3 bd · 1.75 ba · 1,442 sqft · $658/sqft

$1,299,000for sale
10272 Willow Springs Ln
4 bd · 2.75 ba · 1,964 sqft · $661/sqft

$1,395,000for sale
10938 Wescott Ave
4 bd · 2 ba · 1,660 sqft · $840/sqft

$899,000for sale
8227 Grenoble St
3 bd · 2 ba · 1,387 sqft · $648/sqft

$1,115,000for sale
10823 Parr Ave
3 bd · 2 ba · 2,000 sqft · $558/sqft