MarketsCA
Canoga Park, CA
Live listings and local prices in Canoga Park, refreshed May 13, 2026.
Listings10
Median price$655,000
Median $/sqft$402
Mix70% sale
Listings
10 homes
$2,600for rent
21000 Bryant St Apt 6
2 bd · 2 ba · 992 sqft · $3/sqft

$880,000for sale
21000 Elkwood St
3 bd · 2 ba · 1,593 sqft · $552/sqft

$439,000for sale
7800 Topanga Canyon Blvd Apt 313
2 bd · 2 ba · 1,036 sqft · $424/sqft

$715,000for sale
21300 Bryant St
2 bd · 1 ba · 1,102 sqft · $649/sqft

$5,400for rent
22300 Bassett St
3 bd · 2 ba · 1,500 sqft · $4/sqft

$595,000for sale
7650 Topanga Canyon Blvd
2 bd · 3 ba · 1,620 sqft · $367/sqft

$995,000for sale
7330 DE Soto Ave
3 bd · 2.75 ba · 2,101 sqft · $474/sqft

$999,999for sale
22201 Schoolcraft St
3 bd · 2 ba · 1,544 sqft · $648/sqft

$995,000for sale
22336 Saticoy St
4 bd · 3 ba · 2,623 sqft · $379/sqft

$3,650for rent
7900 Topanga Canyon Blvd Unit 15
2 bd · 3 ba · 1,558 sqft · $2/sqft