RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$374,900

245-52 76th Ave Unit C1

Bellerose, NY, 11426
View more Bellerose, NY property pages
2Beds
1Baths
675Sqft
$555$/sqft

Market Insights

Above nearby median+37%

$555/sqft vs a nearby median of $404/sqft.

Nearby median$404/sqft