RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$529,000

9201 Shore Rd Apt A505

Brooklyn, NY, 11209
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
1Baths
1,000Sqft
$529$/sqft

Market Insights

Above nearby median+10%

$529/sqft vs a nearby median of $480/sqft.

Nearby median$480/sqft