RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$3,250,000

144 N 8th St Apt 12A

Brooklyn, NY, 11249
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
2.5Baths
1,438Sqft
$2260$/sqft

Market Insights

Above nearby median+29%

$2260/sqft vs a nearby median of $1756/sqft.

Nearby median$1756/sqft