RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$28,250,000

200 E 59th St Ph 33/34

New York, NY, 10022
View more New York, NY property pages
4Beds
4.5Baths
7,848Sqft
$3600$/sqft

Market Insights

Below nearby median-44%

$3600/sqft vs a nearby median of $6389/sqft.

Nearby median$6389/sqft