RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$565,000

30-05 Vernon Blvd Unit 3F

Queens, NY, 11102
View more Queens, NY property pages
StudioBeds
1Baths
452Sqft
$1250$/sqft

Market Insights

Above nearby median+8.7%

$1250/sqft vs a nearby median of $1150/sqft.

Nearby median$1150/sqft